Szukasz elektryka w Rumii? Skorzystaj z pomocy sprawdzonych fachowców. Nasza firma zajmuje się montażem oraz serwisem instalacji elektrycznych. Projektujemy instalacje w mieszkaniach, domach, budynkach użyteczności publicznej i lokalach usługowych. Wykonujemy pomiary elektryczne, instalacje oświetleniowe, odgromowe, teletechniczne. Dokonujemy napraw instalacji, prowadzimy okresowe przeglądy i konserwacje. Pracownicy firmy RK-INSTAL posiadają niezbędne uprawnienia i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu wykonawstwo dużych projektów. 

Usługi elektryczne w Rumii

Usuwanie awarii​

Naprawy elektryczne w mieszkaniach, domach i lokalach usługowych.​

Projektowanie instalacji​

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznych w nowych budynkach​

Montaż osprzętu

Montaż gniazdek elektrycznych, przełączników, oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.

Pomiary elektryczne

Przeglądy i pomiary instalacji, wraz z wymaganą dokumentacją urzędową

Instalacje odgromowe

Montaż i przeglądy instalacji odgromowych w budynkach mieszkalnych i usługowych

Alarm i monitoring

Instalacje alarmowe, sieci komputerowe, monitoring

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naprawy lub projektu instalacji elektrycznych. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.

+48 513 160 204

Elektryk Rumia RK-INSTAL to gwarancja fachowo wykonanych napraw. Nasi elektrycy posiadają uprawnienia SEP i wieloletnie doświadczenie w branży. Nasze fachowe usługi elektryczne w Rumii to gwarancja poprawnie wykonanego projektu. Nawiązujemy współpracę z deweloperami i wspólnotami mieszkaniowymi.